Зовсім не якіний товар. Кріплення самої лавки зовсім неякісне і погане, нахил лавки змінити то можна але воно настільки все шатається що тренуватись просто нереально) Товщинпа стінок як у фальги, все що є доброго то тільки лавка скота і самі стійки - все інше хлам.